Przejdź do treści

OK, rozumiem.Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Dowiedz się więcej

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
81-265 Gdynia, ul. Grabowo 2
tel/fax: 058 782 01 20, 058 625 93 30, 058 625 93 37
e-mail: sekretariat@mopsgdynia.pl
  Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności - Unia Europejska, europejski fundusz społeczny  
 
Start
 
     

Pilotażowy program Aktywny samorząd 2015r.  Moduł II

Pilotażowy program „Aktywny samorząd” 2015r. – Moduł IIUwaga studeaaci!Wnioski dotyczące Modułu II - semestr letni, przyjmowane będą od 10 do 30 marca 2015r.Osoby zainteresowane dofinansowaniem prosimy o składanie wniosków wraz z załącznikami,
w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Gdyni, ul. Grabowo 2 , pokój 41.Więcej informacji w zakładce „Aktywny samorząd”.

Prośba o wsparcie 1 proc.

Nasza koleżanka z MOPS, Teresa Terlecka, prosi o ponowne wsparcie jej rehabilitacji  poprzez wpłatę 1% podatku na subkonto w Fundacji „SŁONECZKO”

 

Czytaj całość...

Finał akcji Podaj dalej ciepło i Ciepło na start

9 lutego w Urzędzie Miasta Gdyni odbyła się uroczystość przekazania czeków w ramach szóstej edycji programu „Podaj dalej ciepło” oraz w ramach pierwszej edycji akcji „Ciepło na start”,  organizowanej przez EDF Polska O/Wybrzeże w partnerstwie z gdyńskim samorządem.

 

Czytaj całość...

Bal karnawałowy dla dzieci

31 stycznia,  na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 6,  już po raz dwunasty odbył się bal karnawałowy dla dzieci z rodzin objętych wsparciem  Dzielnicowego Ośrodka Pomocy Społecznej Nr 1 oraz uczniów Szkoły Podstawowej Nr 49.

 

Czytaj całość...

Przegląd Piosenki Młodzieżowej "Gdynia uśmiechnięta"

W minioną sobotę, podczas wielkiego karnawałowego balu przebierańców dla dzieci „W zaczarowanym świecie Śpiącej Królewny i dzielnego Królewicza”, który odbył się w Gdynia Arena, zaprezentowali się również uczestnicy Przeglądu Piosenki Młodzieżowej „Gdynia uśmiechnięta”.

 

Czytaj całość...

Gala Wolontariatu podsumowująca akcję "Być jak Święty Mikołaj"

W 2014 roku po raz 18 odbyła się akcja charytatywna „Być jak Święty Mikołaj”, której celem jest zapewnienie symbolicznego prezentu Bożonarodzeniowego dla dzieci pochodzących z najuboższych rodzin zamieszkujących Gdynię oraz gminę Wejherowo.

 

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

     
   
 
© 2008 MOPS Gdynia