Przejdź do treści

OK, rozumiem.Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Dowiedz się więcej

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
81-265 Gdynia, ul. Grabowo 2
tel/fax: 058 782 01 20, 058 625 93 30, 058 625 93 37
e-mail: sekretariat@mopsgdynia.pl
  Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności - Unia Europejska, europejski fundusz społeczny  
 
Start
 
     

Gdynianin na festiwalu w Korei!

W dniach od 6 do 11 sierpnia w Korei Południowej odbył się międzynarodowy festiwal dla osób z niepełnosprawnością intelektualną - Pyeongchang Special Music & Art Festival. Polskę reprezentował Paweł Jarmuszkiewicz, uczestnik Środowiskowego Domu Samopomocy, przy ul Maciejewicza 11 w Gdyni..

 

Czytaj całość...

Aktywny samorząd!

 

Uwaga studenci!

Rozpoczęto przyjmowanie wniosków dotyczących Modułu II - semestr zimowy, termin zakończenia naboru dokumentów upływa 10 października 2015r. Wnioski wraz z odpowiednimi załącznikami należy złożyć osobiście w siedzibie MOPS w pokoju 41 lub wysłać pocztą.

 

Czytaj całość...

Wizyta dzieci w parku edukacyjnym

W ubiegłą środę grupa 28 dzieci wraz z opiekunami odwiedziła Park Edukacyjny ZOO -Kaszuby w Tuchlinie niedaleko Sierakowic. Wycieczkę zorganizował Dzielnicowy Ośrodek Pomocy Społecznej nr 2. 

 

Czytaj całość...

Policja uhonorowała przewodniczącą Zespołu Interdyscyplinarnego!

22 lipca swoje święto obchodziła gdyńska policja. Podczas uroczystości w Klubie III Flotylli Okrętów w gronie wyróżnionych osób znalazła się Hanna Zółkoś-Margońska – przewodnicząca gdyńskiego Zespołu Interdyscyplinarnego oraz kierownik Zespołu ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w MOPS w Gdyni, która została odznaczona brązowym medalem „Za zasługi dla policji”.

 

Czytaj całość...

Żandarmeria Wojskowa dołącza do koalicji

17 lipca, w Komendzie Miejskiej Policji w Gdyni,  podpisano porozumienie o współpracy w przeciwdziałaniu przemocy w rodzinach żołnierzy w służbie czynnej  pomiędzy: Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Gdyni, Wydziałem Żandarmerii Wojskowej w Gdyni, Komendą Miejską Policji w Gdyni oraz gdyńskim Zespołem Interdyscyplinarnym .

 

Czytaj całość...

XIII Forum Psychiatrii Środowiskowej Beneficjentów, Rodzin i Profesjonalistów


Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

     
   
 
© 2008 MOPS Gdynia