Przejdź do treści

OK, rozumiem.Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Dowiedz się więcej

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
81-265 Gdynia, ul. Grabowo 2
tel/fax: 058 782 01 20, 058 625 93 30, 058 625 93 37
e-mail: sekretariat@mopsgdynia.pl
  Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności - Unia Europejska, europejski fundusz społeczny  
 
Start
 
     

Spotkania grupy wsparcia dla osób doświadczających przemocy

Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia, mieszczący się przy ul. Biskupa Dominika 25 w Gdyni, zaprasza na spotkania grupy wsparcia dla osób doświadczających przemocy.

 

Czytaj całość...

Pożegnanie śp. Honoriusza Kaspera

Wielu z nas już pożegnało się z naszym kolegą, Honoriuszem Kasperem. Przez trzy lata pracował z nami. Codzienne spotkania w „kuchence” na kawie, wiele godzin pracy nad cyfrowymi zagadkami IT, szkolenia (również wzajemne), czasami trudne negocjacje.

 

Czytaj całość...

Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie - Otworzyć Bramy Tolerancji 21-26 września 2014 r

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej serdecznie zapraszana Obchody Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie, które odbędą się w dniach 21- 26 września 2014 r. Obchody są wydarzeniem informacyjno-edukacyjnym mającym na celu zwiększenie świadomości społecznej w zakresie chorób psychicznych - w szczególności schizofrenii i przybliżeniu trójmiejskiej społeczności problematyki związanej z sytuacją osób i rodzin doświadczających kryzysów psychicznych.

 

Czytaj całość...

Spotkanie z prezydentową Anną Komorowską

1 września Pierwsza Dama RP Anna Komorowska odwiedziła Gdynię. Jednym z punktów jej wizyty było spotkanie w InfoBoxie z gdyńskimi laureatami II edycji konkursu pary prezydenckiej  „Dobry Klimat dla Rodziny".

 

Czytaj całość...

Konferencja i warsztaty "Otworzyć bramy tolerancji"

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni zaprasza w dniach 22-23 września, do udziału w konferencji i warsztatach pt.: „Otworzyć Bramy Tolerancji - jak współdziałać dla dobra osoby chorującej psychicznie”. Wydarzenie odbędzie się w sali okrągłej Pomorskiego Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku oraz Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni.

 

Czytaj całość...

Dom Pomocy Społecznej poszukuje wolontariuszy

Dom Pomocy Społecznej, mieszczący się przy ul. Pawiej 31 w Gdyni, serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, przede wszystkim osoby na emeryturze, gotowe poświęcić swój wolny czas, wiedzę i umiejętności  na rzecz  osób starszych, mieszkańców DPS.

 

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

     
   
 
© 2008 MOPS Gdynia