Przejdź do treści

OK, rozumiem.Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Dowiedz się więcej

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
81-265 Gdynia, ul. Grabowo 2
tel/fax: 058 782 01 20, 058 625 93 30, 058 625 93 37
e-mail: sekretariat@mopsgdynia.pl
  Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności - Unia Europejska, europejski fundusz społeczny  
 
Start
 
     

Konferencja i warsztaty "Otworzyć bramy tolerancji"

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni zaprasza w dniach 22-23 września, do udziału w konferencji i warsztatach pt.: „Otworzyć Bramy Tolerancji - jak współdziałać dla dobra osoby chorującej psychicznie”. Wydarzenie odbędzie się w sali okrągłej Pomorskiego Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku oraz Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni.

 

Czytaj całość...

Dom Pomocy Społecznej poszukuje wolontariuszy

Dom Pomocy Społecznej, mieszczący się przy ul. Pawiej 31 w Gdyni, serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, przede wszystkim osoby na emeryturze, gotowe poświęcić swój wolny czas, wiedzę i umiejętności  na rzecz  osób starszych, mieszkańców DPS.

 

Czytaj całość...

Informacja dotycząca kart parkingowych

Czytaj całość...

Standard Rehabilitacji Zawodowo - Społecznej w WTZ

Wizyta studyjna Regionalnego Ośrodka Pomocy Społecznej z Białegostoku

Czytaj całość...

TELEOPIEKA - całodobowy monitoring osób starszych i niepełnosprawnych w miejscu zamieszkania

Od 1 lipca 2012 roku funkcjonuje w Gdyni Teleopieka - nowa forma wsparcia dla osób korzystających z usług opiekuńczych. Wcześniej pilotażowo usługą objęto 50 osób  starszych, niesamodzielnych, niepełnoprawnych, samotnych, obecnie w ramach kolejnej rocznej umowy z usługi może korzystać 100 osób, wskazanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Klienci MOPS nie ponoszą opłat za korzystanie z systemu - koszt usługi Teleopieki w postaci abonamentu miesięcznego oraz dzierżawy sprzętu finansuje gmina Gdynia. 

 

Czytaj całość...

O Budżecie Obywatelskim w PPNT

Urząd Miasta Gdyni oraz Fundacja Badań i Innowacji Społecznych Stocznia zapraszają wszystkich zainteresowanych mieszkańców do udziału w spotkaniu pt. "Porozmawiajmy o Budżecie Obywatelskim w Gdyni".

 

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

     
   
 
© 2008 MOPS Gdynia