Przejdź do treści

OK, rozumiem.Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Dowiedz się więcej

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
81-265 Gdynia, ul. Grabowo 2
tel/fax: 058 782 01 20, 058 625 93 30, 058 625 93 37
e-mail: sekretariat@mopsgdynia.pl
  Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności - Unia Europejska, europejski fundusz społeczny  
 
Start
 
     

Profilaktyka przeciwdziałania przemocy w rodzinie

Trwa  projekt socjalny „Wiem jak, wiem gdzie”, realizowany  przez pracowników z Zespołu ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, przy współpracy Komendy Miejskiej Policji oraz Ośrodka Interwencji Kryzysowej. Projekt zakłada przede wszystkim działania profilaktyczne dla osób dorosłych, uwikłanych w konflikt rodzinny, w którym istnieje zagrożenie wystąpienia przemocy.

 

Czytaj całość...

55 lat Zespołu Placówek Specjalistycznych

Gdyński Zespół Placówek Specjalistycznych im. K. Lisieckiego „Dziadka" obchodzi w tym roku 55-lecie działalności.15 października, w siedzibie ZPS, przy ul. Wejherowskiej 65, odbyło się spotkanie dzieci i młodzieży, byłych wychowawców i wieloletnich pracowników ogniska oraz przyjaciół placówki. 

 

Czytaj całość...

Gdyński Program Senioralny na lata 2015-2020

Czytaj całość...

TRÓJMIEJSKI TURNIEJ BOWLINGU 2014

Czytaj całość...

Gdyńskie Partnerstwo na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

10 października w siedzibie MOPS odbyło się spotkanie podsumowujące dwuletni okres współpracy partnerskiej pomiędzy MOPS, organizacjami pozarządowymi i gdyńskimi szkołami specjalnymi. Okazją do spotkania była przyzna ostatnio Gdyni nagroda „Samorząd Równych Szans”.

 

Czytaj całość...

Gdynia Samorządem Równych Szans

Starania Gdyni na rzecz poprawy jakości życia osób z niepełnosprawnościami zostały, kolejny  raz, docenione. W piątek, 3 października podczas uroczystej gali w Karpaczu Minister Jarosław Duda - Pełnomocnik Rządu do Spraw Osób Niepełnosprawnych i Aleksander Waszkielewicz - prezes Fundacji Rozwoju Regionalnego wręczyli przedstawicielom miasta statuetkę „Samorządu Równych Szans 2014" za na najlepsze praktyki samorządów.

 

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

     
   
 
© 2008 MOPS Gdynia