Przejdź do treści

OK, rozumiem.Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Dowiedz się więcej

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
81-265 Gdynia, ul. Grabowo 2
tel/fax: 058 782 01 20, 058 625 93 30, 058 625 93 37
e-mail: sekretariat@mopsgdynia.pl
  Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności - Unia Europejska, europejski fundusz społeczny  
 
Start
 
     

Konkurs poetycki po raz ósmy

15 maja,  w Dziennym Domu Pomocy Społecznej w Gdyni, przy ul. Gen. Maczka,  odbył się VIII Konkurs Poetycki pod nazwą "Wiara, nadzieja, miłość". W eliminacjach wzięło udział 19 seniorów z Trójmiasta.

 

Czytaj całość...

Gdyński mAgIeL Twórczy

Ludzi Integracja, Możliwości Demonstracja, Kultury Prezentacja!

 Gdynia, Skwer Arki przy Bulwarze Nadmorskim

Czytaj całość...

Inf. dot. konsultacji społecznych Gdyńskiego Programu Wsparcia Rodziny i Rozwoju Pieczy Zastępczej

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, iż zakończył się proces konsultacji społecznych Gdyńskiego Programu Wsparcia Rodziny i Rozwoju Pieczy Zastępczej na lata 2014-2016.
Czytaj całość...

Nasz Budżet Obywatelski, warto zadecydować!

W dniach od 8 do19 maja br. mieszkańcy Gdyni będą mogli głosować na projekty zgłoszone do realizacji w formule Budżetu Obywatelskiego.
Czytaj całość...

PROJEKTOWANIE UNIWERSALNE  JAK ŻYĆ RAZEM, NIE OBOK SIEBIE

Politechnika Gdańska Wydział Architektury w partnerstwie z miastem Gdynia(m.in. z Pomorskim Parkiem Naukowo Technologicznym) oraz Centrum Handlowe „Riviera” zaprasza osoby z niepełnosprawnością i osoby starsze, które chcą zmienić swoje mieszkanie czy dom,  do udziału w warsztatach „Projektowanie Uniwersalne – jak żyć razem, nie obok siebie”. Warsztaty, które odbędą się w dniach 17-24maja,  zorganizowane są jako impreza towarzysząca dorocznej Gali „Gdynia bez Barier” i zostały włączone do programu Bałtyckiego Festiwalu Nauki.

 

Czytaj całość...

Piknik "Tu znikają wszystkie bariery"

2 maja 2014, w ogródku przy ul. Chrzanowskiego 14, odbył się piknik integracyjny p.n. „Tu znikają wszystkie bariery”. Impreza odbywała się z okazji dziesięciolecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej w ramach „Dni Otwartych Funduszy Europejskich”.

 

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

     
   
 
© 2008 MOPS Gdynia