Przejdź do treści

OK, rozumiem.Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Dowiedz się więcej

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
81-265 Gdynia, ul. Grabowo 2
tel/fax: 058 782 01 20, 058 625 93 30, 058 625 93 37
e-mail: sekretariat@mopsgdynia.pl
  Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności - Unia Europejska, europejski fundusz społeczny  
 
Start
 
     

Gdyńskie Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie

Z okazji trójmiejskich obchodów Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie w Gdyni odbyło się szereg wydarzeń, przybliżając tę tematykę i szeroko rozumiane wsparcie w tym obszarze.

 

Czytaj całość...

Rewizyta gdyńskich seniorów na Śląsku

W dniach 15-17 października 38 gdyńskich seniorów odwiedziło Ośrodek Pomocy Społecznej w  Czerwionce – Leszczynie. Goście ze Śląska, którzy odwiedzili Gdynię w zeszłym roku, w ramach rewizyty przygotowali dla uczestników bardzo atrakcyjny program.

 

Czytaj całość...

Projekt dotyczący rozwoju zawodowego osób 50+

Stowarzyszenie Projekt Pomarańcza we współpracy  z Fundacją  Gospodarczą w Gdyni realizuje projekt "Akademia Handlowa 50+ - innowacyjny model walidacji i uzupełniania kompetencji zawodowych osób 50+". Projekt jest kierowany do osób 50+ z całego woj. pomorskiego  chcących wrócić na rynek pracy, zdobyć nowe kwalifikacje i uzyskać atrakcyjny certyfikat zwiększający szanse na zdobycie zatrudnienia w branży handlowej.

 

Czytaj całość...

Akcja "Podaj dalej ciepło" także w Gdyni

"Podaj dalej ciepło” to akcja organizowana przez EDF Wybrzeże S.A., realizowana w ramach polityki społecznej odpowiedzialności biznesu, w partnerstwie m.in. z miastem Gdynia, mająca na celu wsparcie aktywnych organizacji pozarządowych, korzystających w swoich obiektach z ciepła produkowanego przez EDF Wybrzeże S.A., a których misją jest niesienie pomocy osobom najbardziej potrzebującym.

 

Czytaj całość...

Konferencja i podsumowanie efektów realizacji projektu "Rodzina bliżej siebie"

W grudniu kończy się realizacja projektu systemowego „Rodzina bliżej siebie”, realizowanego przez MOPS w Gdyni i współfinansowanego w Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Podsumowanie 6 lat realizacji projektu i osiągniętych efektów odbyło się 23 października w sali audytoryjnej Pomorskiego Parku Naukowo-Techologicznego, podczas konferencji „Człowiek najlepsza inwestycja – innowacyjne metody w pracy socjalnej”.

 

 

Czytaj całość...

GDYŃSKI DZIEŃ OTWARTY

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

     
   
 
© 2008 MOPS Gdynia