Przejdź do treści

OK, rozumiem.Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Dowiedz się więcej

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
81-265 Gdynia, ul. Grabowo 2
tel/fax: 058 782 01 20, 058 625 93 30, 058 625 93 37
e-mail: sekretariat@mopsgdynia.pl
  Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności - Unia Europejska, europejski fundusz społeczny  
 
Start
 
     

Wernisaż malarstwa Mirosława Śledzia

Galeria Tygodniowa przy Klubie Osiedlowym Gdyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, ul. Rozewska 1 zaprasza 31 marca /poniedziałek/ o godz.18.00 na wernisaż malarstwa Mirosława Śledzia.

Czytaj całość...

Wnioski dotyczące Modułu II - semestr letni

Uwaga studenci!

Wnioski dotyczące Modułu II - semestr letni (DAWNY student/student ii), przyjmowane będą od 17 do 30 marca 2014r.

Osoby zainteresowane dofinansowaniem prosimy o składanie wniosków wraz z załącznikami, w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Gdyni,  ul. Grabowo 2 , pokój 41.

Więcej informacji w zakładce „aktywny samorząd”

Dzień Kobiet w Dziennym Domu Pomocy Społecznej

7 marca, w Dziennym Domu Pomocy Społecznej, przy ul. Gen. Maczka w Gdyni, odbył sie uroczysty Dzień Kobiet. Panowie samodzielnie przygotowali kartki okolicznościowe, które wręczyli paniom.

 

Czytaj całość...

Półfinały IV Edycji konkursu Krótkich Form Filmowych

Uczniowie gdyńskich szkół ponadpodstawowych nakręcili 10 filmów krótkometrażowych na temat zagrożeń w Internecie i  cyberprzestępczości. Filmy zostały zgłoszone do policyjnego konkursu Krótkich Form Filmowych "Cisza na planie" i dla rówieśników młodych filmowców są doskonałą przestrogą przed ryzykownymi zachowaniami i nieodpowiedzialnym wykorzystywaniem dóbr współczesnej elektroniki.

 

Czytaj całość...

Debata społeczna "Przemoc-Pomoc-Przebaczenie-Powrót"

4 marca,  w centrum audytoryjno-konferencyjnym Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, odbyła się społeczna Debata poświęcona zagadnieniom przeciwdziałania przemocy w rodzinie, zorganizowana wspólnie przez Koło Naukowe WNHiS Uczelni, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Komendę Miejską Policji w Gdyni.

 

Czytaj całość...

Półfinały XIV Edycji konkursu Małych Form Teatralnych w Gdyni

4 marca, na scenie Centrum Kultury w Gdyni przy ul. Łowickiej 51, zostały przeprowadzone półfinały tegorocznej XIV edycji konkursu Małych Form Teatralnych pn. "Nasza młodość bez alkoholu, narkotyków i przemocy, czyli najprawdziwsza prawda w satyrze - jak się uczymy, jak się bawimy", organizowanego przez gdyńskich policjantów dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

 

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

     
   
 
© 2008 MOPS Gdynia