Przejdź do treści

OK, rozumiem.Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Dowiedz się więcej

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
81-265 Gdynia, ul. Grabowo 2
tel/fax: 058 782 01 20, 058 625 93 30, 058 625 93 37
e-mail: sekretariat@mopsgdynia.pl
  Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności - Unia Europejska, europejski fundusz społeczny  
 
Start
 
     

Niebieski Patrol znowu działa!

W ostatni weekend (4-6 kwietnia) ponownie na ulice Gdyni powrócił Niebieski Patrol, czyli wspólne interwencje policjantów i specjalistów psychologów z MOPS w Gdyni. Grupa reaguje w przypadkach interwencji domowych, związanych z przemocą w rodzinie.

 

Czytaj całość...

55-lecie działalności Domu Pomocy Społecznej w Gdyni

Dokładnie 6 kwietnia minęło 55 lat od powstania Domu Pomocy Społecznej w Gdyni. Wszystko zaczęło się od Domu Rencisty, który był pierwszą tego typu placówką w dawnym województwie gdańskim. Jego siedziba mieściła się przy ul. Legionów 121 w Gdyni Redłowie. Obecny, nowoczesny DPS, z siedzibą przy Pawiej, to już zupełnie inny - nowy rozdział historii.

 

Czytaj całość...

Zaproszenie na debatę społeczną "Czuj się bezpiecznie - zasady ograniczonego zaufania"

Akademia Marynarki Wojennej wspólnie z Komendą Miejską Policji w Gdyni zapraszają na Debatę Społeczną. 8 kwietnia (wtorek) w godzinach 10.00 - 12.00., w Audytorium AMW przy ul. Śmidowicza 69, odbędzie się spotkanie pn. "Czuj się bezpiecznie - zasady ograniczonego zaufania", poświęcone bezpieczeństwu starszych osób. Podczas Debaty poruszane będą tematy dotyczące oszustw popełnianych między innymi metodą "na wnuczka", a także zagrożeniom włamaniami i kradzieżami na terenach Rodzinnych Ogrodów Działkowych. Adresatami spotkania są gdyńscy seniorzy oraz działkowcy.

 

Czytaj całość...

Wsparcie osób z zaburzeniami psychicznymi na terenie DOPS nr 2

W dniach 20 lutego i 25 marca 2014r. w siedzibie Komisariatu Policji Gdynia Oksywie odbyły się spotkania na temat Pomocy i wsparcia osobom doświadczającym kryzysów psychicznych w dzielnicach: Obłuże, Oksywie, Pogórze i Babie Doły. Inicjatorem spotkania był Zespół ds. Wsparcia Seniorów i Osób Niepełnosprawnych oraz Dzielnicowy Ośrodek Pomocy Społecznej nr 2 Gdyni przy ul. Sikorskiego 2A, we współpracy z Komisariatem Policji Gdynia Oksywie.

 

Czytaj całość...

Wnioski dotyczące dofinansowań w pilotażowym programie "Aktywny samorząd"  Moduł I.

Informujemy iż od 1 kwietnia do 30 września 2014r. przyjmowane będą wnioski dotyczące dofinansowań w pilotażowym programie "Aktywny samorząd" – Moduł I.

 

Czytaj całość...

Finał konkursów Małych Form Teatralnych i Krótkich Form Filmowych

28 marca, na scenie Klubu 3 Flotylli Okrętów w Gdyni, odbył się uroczysty finał konkursów Małych Form Teatralnych i Krótkich Form Filmowych, organizowanych przez gdyńskich policjantów dla uczniów szkół ponadpodstawowych. W XIV edycji konkursu teatralnego i IV edycji przeglądu filmowego udział wzięło ponad 250 gimnazjalistów i uczniów szkół średnich, którzy poprzez przedstawienia i filmy krótkometrażowe propagowali tryb życia wolny od uzależnień i nałogów oraz ostrzegali przed niebezpieczeństwami internetowej cyberprzestrzeni.

 

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

     
   
 
© 2008 MOPS Gdynia