Przejdź do treści

OK, rozumiem.Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Dowiedz się więcej

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
81-265 Gdynia, ul. Grabowo 2
tel/fax: 058 782 01 20, 058 625 93 30, 058 625 93 37
e-mail: sekretariat@mopsgdynia.pl
  Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności - Unia Europejska, europejski fundusz społeczny  
 
Start
 
     

Zaproszenie na piknik "Tu znikają wszystkie bariery"

2 maja 2014, w ogródku przy ul. Chrzanowskiego 14, w godzinach od 11.00 do 13.00, odbędzie się  piknik integracyjny p.n. „Tu znikają wszystkie bariery”.  Organizatorzy pikniku zapraszają wszystkich chętnych. Impreza odbywa się z okazji dziesięciolecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej w ramach „Dni Otwartych Funduszy Europejskich”.

 

Czytaj całość...

Psycholodzy MOPS o zagrożeniach w sieci

W sobotę, 12 kwietnia 2014r.,odbyła się premiera spektaklu Teatru Czwarte Miasto „AŁA Rzeczywistość”, w reżyserii M. Konopińskiego. Premiera miała miejsce w Teatrze Gdynia Główna. Do współpracy przy spektaklu zostały zaproszone psycholożki Zespołu ds. Rozwoju Pomocy Społecznej – Ilona Siedlecka i Katarzyna Wołodko.

 

Czytaj całość...

Wizyta policjantów z Wielkiej Brytanii

3 kwietnia gdyńscy policjanci, wspólnie z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej,  zaprosili na spotkanie do Komendy Miejskiej Policji w Gdyni funkcjonariuszy z Wielkiej Brytanii, goszczących w Polsce w ramach programu Leonardo da Vinci.

 

Czytaj całość...

Niebieski Patrol znowu działa!

W ostatni weekend (4-6 kwietnia) ponownie na ulice Gdyni powrócił Niebieski Patrol, czyli wspólne interwencje policjantów i specjalistów psychologów z MOPS w Gdyni. Grupa reaguje w przypadkach interwencji domowych, związanych z przemocą w rodzinie.

 

Czytaj całość...

55-lecie działalności Domu Pomocy Społecznej w Gdyni

Dokładnie 6 kwietnia minęło 55 lat od powstania Domu Pomocy Społecznej w Gdyni. Wszystko zaczęło się od Domu Rencisty, który był pierwszą tego typu placówką w dawnym województwie gdańskim. Jego siedziba mieściła się przy ul. Legionów 121 w Gdyni Redłowie. Obecny, nowoczesny DPS, z siedzibą przy Pawiej, to już zupełnie inny - nowy rozdział historii.

 

Czytaj całość...

Zaproszenie na debatę społeczną "Czuj się bezpiecznie - zasady ograniczonego zaufania"

Akademia Marynarki Wojennej wspólnie z Komendą Miejską Policji w Gdyni zapraszają na Debatę Społeczną. 8 kwietnia (wtorek) w godzinach 10.00 - 12.00., w Audytorium AMW przy ul. Śmidowicza 69, odbędzie się spotkanie pn. "Czuj się bezpiecznie - zasady ograniczonego zaufania", poświęcone bezpieczeństwu starszych osób. Podczas Debaty poruszane będą tematy dotyczące oszustw popełnianych między innymi metodą "na wnuczka", a także zagrożeniom włamaniami i kradzieżami na terenach Rodzinnych Ogrodów Działkowych. Adresatami spotkania są gdyńscy seniorzy oraz działkowcy.

 

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

     
   
 
© 2008 MOPS Gdynia