Przejdź do treści

OK, rozumiem.Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Dowiedz się więcej

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
81-265 Gdynia, ul. Grabowo 2
tel/fax: 058 782 01 20, 058 625 93 30, 058 625 93 37
e-mail: sekretariat@mopsgdynia.pl
  Kapitał Ludzki Narodowa Strategia Spójności - Unia Europejska, europejski fundusz społeczny  
 
Start
 
     

Wnioski dotyczące dofinansowań w pilotażowym programie "Aktywny samorząd"  Moduł I.

Informujemy iż od 1 kwietnia do 30 września 2014r. przyjmowane będą wnioski dotyczące dofinansowań w pilotażowym programie "Aktywny samorząd" – Moduł I.

 

Czytaj całość...

Finał konkursów Małych Form Teatralnych i Krótkich Form Filmowych

28 marca, na scenie Klubu 3 Flotylli Okrętów w Gdyni, odbył się uroczysty finał konkursów Małych Form Teatralnych i Krótkich Form Filmowych, organizowanych przez gdyńskich policjantów dla uczniów szkół ponadpodstawowych. W XIV edycji konkursu teatralnego i IV edycji przeglądu filmowego udział wzięło ponad 250 gimnazjalistów i uczniów szkół średnich, którzy poprzez przedstawienia i filmy krótkometrażowe propagowali tryb życia wolny od uzależnień i nałogów oraz ostrzegali przed niebezpieczeństwami internetowej cyberprzestrzeni.

 

Czytaj całość...

Konsultacje społeczne Gdyńskiego Programu Wsparcia Dziecka i Rodziny na lata 2014 - 2016

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej rozpoczyna proces konsultacji społecznych projektu Gdyńskiego Programu Wsparcia Dziecka i Rodziny2014-2016 ,nakreślającego wizję jaka będzie realizowana w kolejnych latach na rzecz wspierania gdyńskich rodzin.

Czytaj całość...

Wizyta studyjna w Stegnie

W dniu 14.03.2014 r. Trójmiejskie Partnerstwo Zatrudnienia Wspomaganego, w składzie: przedstawiciele Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gdyni, Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym koło w Gdańsku i Stowarzyszenia Na Drodze Ekspresji wzięli udział w wizycie studyjnej zorganizowanej prze Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Gdańsku, w ramach której odwiedzili Spółdzielnię socjalną „Partner” w Stegnie, Warsztaty Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia „Dar” w Jantarze i hostel „Riverside” w Gdańsku.
Czytaj całość...

Przedszkolaki z seniorami pożegnali zimę

21 marca, w ogrodzie Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Gdyni, przy ul. Gen. Maczka, dzieci i seniorzy uroczyście pożegnali zimę.

 

Czytaj całość...

Zespół ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie zmienił adres

Zespół ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie MOPS w Gdyni zmienił lokalizację. Z dotychczasowej siedziby, przy ul. Filomatów 2, przeniósł się na ulicę Śląską.  

 

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

     
   
 
© 2008 MOPS Gdynia